Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 12.05.2009

Vložil: TLS Team

Titulek: Re: Praha!

Ahoj.. ještě nemáme za sebou ani první akci :-) Ale kdo ví co bude :-)

Datum: 12.05.2009

Vložil: Sanny

Titulek: Volný Lístek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hledá se človíček od 25 let,který se chce semnou a s našemi přáteli pobavit u jednoho stolu na 23.5. v Barracudě..povím to narovinu-nepohodla sem se s přítelkyní,takže jedu sama a mám volnej lístek,pokud má některá z Vás zájem,tak se ozvěte na můj email:sanny.najada@seznam.cz nebo na TEL:724 969386..bude se těšit..Ps-Lístek zaplatit nechci-uspokojím se s prima holčinou co má smysl pro humor a ráda se pojede semnou pobavit a užít si super večer na který se všichni moc Těšíme..

Datum: 12.05.2009

Vložil: Bett

Titulek: euro

ahojky, tak ako to bude s platením? bude sa dať aj eurom, či si musíme zmeniť na české koruny?

Datum: 12.05.2009

Vložil: TLS Team

Titulek: Re: euro

Ahoj.. budete si muset změnit na české. Jinak se omlouváme za opožděnou odpověď, je to teď trochu hektické, jak se akce blíží. Hezký den, TLS Team

Datum: 12.05.2009

Vložil: Bett

Titulek: Re: Re: euro

Dík:)) už sa moooooc tešíme:)))

Datum: 10.05.2009

Vložil: Satine.

Titulek: ty v.o.l.e.

taxem koukala jak probiha ta aukce ty zlaty vstupenky...oooh,husty.mam takovej zvlastni pocit ze bude stacit par let a budete si holky muset na akci tls pronajimat fotbalovej stadion.=o))to je fakt bomba.
PS:na 220 holek se taky moc tesim,akorat tam pojedu se ženou tk budu mit utrum...to zas bude kecu ze furt na nekoho civim=o))))))))))))))))))))))))))mely byste u vstupu davat nejaky brejle jako v 3D kine,aby nebylo videt kam kdo kouka=o))))
Jinak hodne stesti s moooc se tesime.Tohle bude akce roku

Datum: 08.05.2009

Vložil: Elis

Titulek: woow

to bude nááááářez :-)

Datum: 07.05.2009

Vložil: Kamila

Titulek: The L Word

Ahoj holky,poprvé jsem spatřila ukázky toho serialu a ráda bych se dozvěděla kde to mužu ztáhnout nebo popř.koupím..

Datum: 08.05.2009

Vložil: Žárovka

Titulek: Re: The L Word

Ahoj napiš mi mail pošlu ti odkaz :-) LisaRowe@seznam.cz

Datum: 04.05.2009

Vložil: Sanny

Titulek: Holky Blahopřeju!!!!

Holky opravdu klobouk dolůůůů!!!!Sleduji vaše stránky a doslova žasnu-vyprodáno???Gratuluji!Myslím,že se máme opravdu na co těšit,myslím,že se to tato akcička zapíše doslova do dějin..Moc se na Vás všechny těším,odpočítávám doslova každý den..Všechny zdraví a líbá Sanny.

<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21 >>