Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 05.04.2009

Vložil: Calwen

Titulek: mno...

no záleží taky co můžete nabídnout :)
Co třeba promítání na stěnu...vtipných ukázek z L filmů nebo hudebních klipů...záleží na možnostech...a prostoru :)

Datum: 06.04.2009

Vložil: TlS team

Titulek: Re: mno...

Videoprojekce je součástí večera.Na materiálu se ještě pracuje. Ale věř, že nejsi daleko od toho co se promítat bude :-)

Datum: 06.04.2009

Vložil: Calwen

Titulek: Re: Re: mno...

Tak to ráda slyším...chce to příjemné lákadla....Jaký styl hudby mohou ženy očekávat? jestli to můžete prozradit :) nejsem zrovna fandou disko hudby a podobně...ale tenhle projekt mě láká :)

Datum: 06.04.2009

Vložil: TLS Team

Titulek: Re: Re: Re: mno...

Hudební program je ještě v jednání s DJ. Nemušíš se obávat. Rozhodně z toho nehodláme udělat klasickou diskotéku.:-)

Datum: 04.04.2009

Vložil: Katka

Titulek: Lék na nevěru

Tak jsem zjistila holky,nevěra se nevyplácí.Měla jsem setkání po téměř 3 letecj a dotyčná mi pak na rovinu řekla, že to setkání proběhlo jen aby si se mnou užila, což jsem zjistila až po. A pak,ona má dítě a přítele, já manželku, kdo je na tom hůř?

Datum: 05.04.2009

Vložil: TLS team

Titulek: Re: Lék na nevěru

Ahoj Katko.. takze nevím, jestli jsme tu zrovna stvoření pro řešení soukromých problému. Ale inu dobrá... myslím, že jsi na tom hůř ty, už jen z toho hlediska, že jsi doufala asi v něco víc, dle toho co píšeš. A je fakt, že nevěra se nevyplácí...lepší udržet hormony na uzdě. Přeji krásný zbytek neděle.

Datum: 04.04.2009

Vložil: TLS Team

Titulek: nápady, realizace..

Všem ahoj..
Založily jsme tu diskuzi, aby jsme si mohly udělat malý průzkum toho, co se očekává, co by jste si přály a nepřály..
Takže holky do toho ať můžeme čerpat i z jiných hlav :-)

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24