Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 18.05.2009

Vložil: Nikol

Titulek: LÍSTKY

No jak mrkám na ten net tak připlatím asi mnohem víc ale hlavně mít ten lístek! Tzn cena dohodou....

Datum: 18.05.2009

Vložil: Nikol

Titulek: Lístky

Holky, akutně sháním jeden lístek na tuto sobotu. Nenajde se nějaká dobrá duše, která z nějakého důvodu se nemůže zůčastnit a prodala by mi ho? Klidně i 50kč připlatím navíc a pusu k tomu... Díky moc

Nikol PS: své odpovědi piště na mejl nicocola@seznam.cz nebo na mobil 732 23 1989

Datum: 16.05.2009

Vložil: Benda

Titulek: Za tyden je to tady jupiiiiii

Panecku nejprve si clovek rikal az v kvetnu bude tato supr party:-)A nakonec uz nam pomalinku klepe na dvere a ja zacinam byt cim dal vice vzrusena:-)a natesena a nedockava a uz aby to proste byloooooooo...a vsem se nam tym libilo:-)

Datum: 15.05.2009

Vložil: karotka

Titulek: ...ještě týden...

já teda nevim jak vy...ale já se už NEMŮŽU dočkat :)

Datum: 15.05.2009

Vložil: Moka

Titulek: safra dotaz

Milé dámy, jak už jsem se dočetla lístky jsou total vyprodány??? Takže možnost dostat se tam při po zaplacení na místě není??

Datum: 15.05.2009

Vložil: TLS Team

Titulek: Re: safra dotaz

Lístky jsou opravdu vyprodané a kapacita baru je limitována. Jediná možnost max. čekat jestli náhodou někdo neodejde. Ale jinak šance už není. Jestli bude akce úspěšná.. v září se bude konat další a uděláme vše pro, aby se prostory zvětšily. S pozdravem TLS Taem

Datum: 15.05.2009

Vložil: Tina and Veri

Titulek: Big Coctails

Zdravím TLW team!!
Prozraďte mi obsah v litrech tohoto velkého koktejlu!

Datum: 15.05.2009

Vložil: TLS Team

Titulek: Re: Big Coctails

Holky naše.. obsah je 2-3 litry, odpovídá to 8mi mojitům. :-)...

Datum: 13.05.2009

Vložil: Myšák

Titulek: už, už...

Už, už se to blíží, rychlejc jak bych čekala...asi začnu dělat v kalendáři křížky, něco podobnýho jako s adventním kalendářem :-D Hafec se těším a jelikož du na takovou akci poprvně, tak sem eče víc napnutá...

Datum: 12.05.2009

Vložil: blueberry

Titulek: Praha!

Holky, přijeďte s tím do Prahy! Tady je to už všechno značně zatuchlé a ohrané. :-( A vstupný můžete dát jakýkoli, zájem bude...

<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>