Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 19.05.2009

Vložil: Nikol

Titulek: lístek

Já už lísteček mááám..... :-))))) přeju všem opozdilcům stejné štěstí jako jsem měla já ...

Datum: 19.05.2009

Vložil: Flosty

Titulek: Flosty@seznam.cz

Ahoj slečny.
S přítelkyní jsme si koupily 2 lístky na stání a bohužel jsme z Prahy a něco nám do toho vlezlo, tak se nám nepodaří zaskočit ani na skok. Proto bych lístky někomu ráda prodala s tím, že na tom vydělat nepotřebujeme, takže platí pořizovací cena, za kterou jsem je koupila já. takže 160,-Kč. A jak se říká: "Kdo dřív příde, ten dřív mele!" Pište na mail. Dík, Therez

Datum: 19.05.2009

Vložil: Kuk

Titulek: listek

Ahoj holky,

mam jeden volny listek, pokud by mel nekdo zajem napiste mi, kolik by jste byly ochotne za nej dat.

Diky a pekny den :-)

Datum: 18.05.2009

Vložil: yNad.H

Titulek: wow..

tak to hodně bolí teda.. ale děkuji za odpověĎ

Datum: 18.05.2009

Vložil: Bára

Titulek: Vstup

Pokud dobře koukám je tady napsané, že je to od 18 let...14.04.2009 20:53 Vstup osobám pouze od 18 let....!!!! Je nám velice líto...ale zájemkyním mladším 18ti let o návštěvu TLS neuděláme radost. Po domluvě s majitelem a zjištění smluvích podmínek Music a Coctail baru Barracuda, návštěva osobám mladším 18ti let není možná na takových akcích. Kdyby přišla kontrola, tak by z toho mohl být pěkný...

Datum: 18.05.2009

Vložil: yNad.H

Titulek: ehm..

promiňte ještě, nevíte, jestli je teda vstup omezen věkem? děkuji danča

Datum: 18.05.2009

Vložil: yNad.H

Titulek: OdpověĎ pro barču

já je beru, já je chcu, já je vyhrajuuu!! kdo jde se mnou? :)

Datum: 18.05.2009

Vložil: Bára

Titulek: Lístky

Zdravím holky,jelikož mi vypadli kamarádky, nabízím dva volné lístky k sezení.A když vidím jaký je zájem dávám je taky do aukce.Těžko se rozhodnout komu je dát a nechat je propadnou je myslím velká škoda.Tak aspoň někomu udělám radost:-)
Aukci najdete na aukru. https://www.aukro.cz/item639666911_vstupenky_the_l_show.html

Datum: 18.05.2009

Vložil: yNad.H

Titulek: pokračko

jojo, vážně kdo po té show nehoří (pravděpodobně všichni ano) tak začneme na 500,- za dva na sezení :D (teda pokud tadyhle nikča nechce ještě jeden, pro svou gf, pakliže pro sebe už má) mějte se

Datum: 18.05.2009

Vložil: yNad.H

Titulek: jaký šok!

čauky holky, chci se zeptat, jestli je akce omezená věkem, případně, jestli vážně někdo nemarodí.. páč já blbá sem si myslela, že o to nebude zájem a už je to vyprodaný jak dlouho!! prosím prosím slečny, dejte vědět, díky. PS: můžou být klidně dva, ještě pro Nikol, která psala dřív ;-)

greey@seznam.cz, 193-349-676

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>