Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 15.04.2010

Vložil: TLS Team

Titulek: The third Lesbian show

Ahojte holky, tak jak se těšíte na třetí show? My moc :-) snažíme se, aby jste byly spokojené, tak snad bude vše v pořádku. Pokud máte nějaká přání, pište, pište..

Datum: 20.04.2010

Vložil: Holky Zlín

Titulek: Re: The third Lesbian show

Máte nějaký upoutávkový leták? Když tak pošlete na mail b.e.p. vyvěsíme to na stránky...
blue.elite.people@seznam.cz
díky

Datum: 22.04.2010

Vložil: TLS Team

Titulek: Re: Re: The third Lesbian show

Díky moc holky.. zitra vecer posilame:-)

Datum: 10.02.2010

Vložil: TLS Team

Titulek: Změna termínu TLS

Nový termín a konečný termín TLS je 29.5.2010 více informací dáme do konce měsíce

Datum: 12.02.2010

Vložil: bramboracek

Titulek: Re: Změna termínu TLS

Suprrrrrrrrrr..........dalsi a a a a a akceeeeee tu bude jupiiiiiiii.........jedemmmmmmmm

Datum: 23.01.2010

Vložil: Lenullka

Titulek: Další akce?

Ahojky holky :) tak kdy se zase můžeme těšit na nějakou tu akcičku???

Datum: 08.02.2010

Vložil: TLS Team

Titulek: Re: Další akce?

Další akce bude 15.5. 2010 opět v Černé perle :-)

Datum: 09.12.2009

Vložil: Tina

Titulek: Hledám černovlásku

Hledám kontakt na černovlásku v černé policejní uniformě, byla na L-Word párty v sobotu 21.11. Chtěla jsem jí pozvat na panáka, ale než jsem se odhodlala, byla pryč:( Budu vděčná za každé info i jméno, ještě jsem ji v klubu nepotkala tak ani nevím jestli je zadaná,nebo jestli je vůbec naše?:( Díky Tína

Datum: 02.03.2010

Vložil: pussy

Titulek: Re: Hledám černovlásku

jo ty myslíš markétku :) sry holka zlatá ale tá je již dlouho zadaná :)...ale příšte nepojedu :( ale markétka má v plánu jet tak doufám že s nekým přijede ráno a udeláme si hezký ránko všechny tři :P...ak máš zájem Tíno tak přište ji vem hned pití :D

Datum: 22.11.2009

Vložil: Pája

Titulek: ...

Musím souhlasit,moc chválím,ikdyž jsem Ti to Peťo říkala i osobně, ale myslím, že slov pochvaly není nikdy dost.Jen doufám, že to nebyla poslední akce ?!
Mám prosbu, sice nevěřím v kladnou odpověď,ale co kdyby náhodu.Nenašla některá z Vás stříbrný náramek ? Nebyl nějak finančně cenný,ale pro mě to je srdeční záležitost.
Díky
PS: Peťo,ještě jednou děkuju za dárek- si na Vás s Lucinkou vždycky vzpomenu :-)))

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>