Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 02.11.2009

Vložil: TLS Team

Titulek: Vstupenky

Milé dámy - včas si vyměňte lístky nebo nás kontaktujte ohledně toho, aby jsme vám je na výměnu připravily na den konání TLS. Jinak budou lístky neplatné!!V případě, že máte někdo rezervaci na sezení a nemůžete se zůčastnit a lístky prodáváte dál, prosím ať dámy které od Vás lískty zakoupí uvádí jméno na které je rezervace psaná a nebo nás kontaktuje o zmeně. Jinak opět rezervace na sezení nebude platná!!

Datum: 02.11.2009

Vložil: karotka

Titulek: lístky

Milé dámy a slečny...ačkoliv mne to moc netěší nemůžeme se zúčastnit L show, která bude 21.11.2009 proto bych ráda touto cestou nabídla 4 vstupenky k sezení za pořizovací cenu 180 Kč/ks. Pokud máte zájem písněte na mejlík karotka@email.cz. Díky

Datum: 04.11.2009

Vložil: Haňuléna

Titulek: Re: lístky

ahojky slečno myslíš že by byla ještě možnost ty lístky k sezení ?

Datum: 05.11.2009

Vložil: karotka

Titulek: Re: Re: lístky

Lístky ještě mám pošli prosím mejlíka na karotka@email.cz s nějakým případně kontaktem ať se můžeme domluvit blíž, ju. Díky

Datum: 01.11.2009

Vložil: Lucy

Titulek: Vstupenka

Zdravím, kdyby se našla nějaká slečna, která ještě nevlastní lístek na sezení, na již blížící se akci a uvítala by možnost jej mít, nech klidně zanechá majlík a já se ozvu. Z osobních důvodů se nemohu zůčastnit a je i fakt ten že já počítala s termínem v září :-( Samozřejmě cena zůstává stejná - 180 Kč.

Datum: 03.11.2009

Vložil: Lucy

Titulek: Re: Vstupenka

Pro rychlejší komunikaci, kdyby tady někdo nechtěl zveřejňovat svůj e-mail. Můj: Dotey@seznam.cz.
Btw. do ceny si už nezapočítám poštovné k Vám!

Datum: 29.10.2009

Vložil: Iwet

Titulek: všechno

nechci nic říkat,ale tahleta akce spadala k Lesien párty a né k TLS,jak psaly holky...Holky se snaží udělat vše proto,aby to bylo lepší a lepší,chyby jsou pořád,tomuto se zabránit nedá.Vy,co tady píšete jenom negativy,zkuste si to uspoříádat samy a uvidíte,jaké to je.S hudbou je to to stejné.Bohužel v Perle byl problém s načítáním a věřím tomu,že tentokrát to bude lepší a bude s ehrát na přání...A pokud se Vám to tam nelíbilo,tak tam už chodit nemusíte-nikdo neříkal,že ej povinnost se zúčastnit..Pokud se tam chcou lidi bavit,tak se zabaví samy..Každý se tam vždy zabaví jakýmkoliv způsem.Jen to chce snahu a něco vymyslet..A myslým,že tam je dost věcí nazábavu...
Holky,věřím,že TLS se zadaří a těšíme se!!!

Datum: 20.10.2009

Vložil: Dominica.D

Titulek: Hudba

Milé dámy kritičky, nedokazaly jste přispět ani 10ti korunou do nadační sbírky. Dokázaly jste být v opilosti arogantni a ješitné. Pak na výzvy hej a počkej, pojd sem apod. nereaguji. Holky byly jste a jste dost nepřátelské. Vaše sebezahleděnost a kritika=energie...Nadchněte se samy pro nějakou akci dámy. S pozdravem D.

Datum: 20.10.2009

Vložil: Dominica.D

Titulek: Hudba

Dobrý den milé dámy, koukám že arogantností a nadávkami se tu nešetří. K muzice milé dámy...Tu jste si kazily samy v přepínání žánrů. Nedaly jste prostor mně a v tom případě ani sobě. Omlouvat se tu za tech.chyby nemá smysl, protože je tu polovina z Vás stoprocentni a tolerantni:) Čím jste přispěly Vy

Datum: 16.10.2009

Vložil: Veronika

Titulek: L show

Dobrý den,nechci nikoho hanit, ale prostě to asi nechápu. Vím, že se pořadatelky snažili, to se jim nedá upřít. Ale já se prostě nebavila a mužu říct že moji známi taky ne. A nebudu psát, že jo , protože je to jediná slušnější akce pro lesby v Brně. Takže si to dál chvalte. Já tam byla a viděla jak to tam vypadalo a kdo tam byl to ví taky. Poroto většina lidí odešla kolem 1 hodiny, když většinou tyhle akce trvají do rána. To je asi hlavní ukazatel úspěšnosti akce. Tak mnoho zdaru při dalších akcích.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>