Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 09.07.2009

Vložil: Pája

Titulek: Re: halo

Tohle je výbornej nápad chaplin a taky mě to napadlo....

Datum: 09.07.2009

Vložil: Kamila

Titulek: Černá perla

No, musím říct, že nápad udělat to v Černé perle není špatný, ale po zkušenostech s obsluhou bych měla strach tam dělat větší akci. No a za další si myslím, že je to tam o dost menší. Řekla bych, že kapacita tak pro 150 lidí a ne 250, ale co já vím. Každopádně jestli holky už mají ošéfovaného DJ, záchody a hlavně prostředí, kde se bude moct dát dýchat, tak nevidím důvod to dělat jinde :)

Datum: 03.07.2009

Vložil: karotka

Titulek: hledáme :o)

Nazdárek všem holkám co se zabrousily...chystáme se přítelkyní na zářijovou TLS ... máme už zamluvený lístky, ale zatim nemáme s kym sedět u stolečku. Tak mě napadlo jestli by se tu nenašel někdo z Prahy nebo blízkého okolí, kdo by si přisednul? :o) A jelikož je do září zatim ještě hafo času, můžem zajít zatim někam na kafčo nebo tak... Když tak písněte mejlíka na karotka@email.cz. Pááááčko a hezký prodloužený víkend všem

Datum: 03.07.2009

Vložil: karotka

Titulek: Re: hledáme :o)

ehm...chybička...co SEM zabrousily...:o)

Datum: 30.06.2009

Vložil: Xena

Titulek: :-OOO

Fajn fajn fajn jak jinak:-DDD...Akorade teda koukám že vstupné bude za 180Kč,- :-OOO..Tomu rikám slušný krok co krok ale pěknýýýýýýýý skok :-OOO....

Datum: 27.06.2009

Vložil: Pája

Titulek: :-)

Tak holky,jak se všechny máte?? To tady ted bude klid a před další akcí to nebudu stačit číst,že ? :-)

Datum: 29.06.2009

Vložil: Leňulka

Titulek: Re: :-)

Tak tak Pájo ;) hehee přesně jak píšeš :D

Datum: 16.06.2009

Vložil: soulmate

Titulek: zoznamka

ahoj, poradte mi nejaky klub v prahe kde sa môzem zoznamit alebo nejaky chat. vdaka

Datum: 17.06.2009

Vložil: Misa

Titulek: Re: zoznamka

Ahojky dobry treba www.jampadampa.cz a nebo www.djhenri.cz Chat ten je uplne jednoduchy tam mas primo mistnost pro holky:-)A nebo www.lesba.cz Holka je toho hodne staci mit jen stesti.-)Drzime palecky.-)

Datum: 16.06.2009

Vložil: Pája

Titulek: Queer-video

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209562210900023-q/

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>