Vyhledávání

Staň se fanouškem

Zde vkládejte povídky

Datum: 06.07.2009

Vložil: Michaela

Titulek: magicka poviedka............

Slnko pomali mizlo nad hradbou starych borovic a carodejnica Lory sa spolu so svojou ucenkynou zastavili, aby si odpocinuli. Cely den isli z Azgorathu az do tohoto prastareho hvozdu a mierili dalej na zapad az k moru. Cesta hvozdom bola dlha a dalo by sa povedat, ze im les priam odolaval, tmou sa plizili selmi a vo vzduchu sa ozyval takmer necujne hlasy duchov a demonov. Hvozd bol prekliaty.
Presli na cistinu, ktorej dominoval vysoky prastary strom. "Toto bude perfektne miesto na odpocinok." Povedala Lory a vytvorila okolo stromu splet ochrannych kuziel, ziaden demon ich nemohol prekrocit. Vysoko v korune stromu sa vsak pochechtavala pruzna postava mladej demonky. Mlade blede telo prikryvala cierna tunika a namiesto oci mala cierne jazierka so zltymi zvyslimi zornicami, usta plne ostrych zubov sa skryvili do uksrnu. Bude hostina. Carodejnica dole zatial zakladala ohen a jej mlada sluzka alebo ucenkyna vybalovala cestovny batoh.
Kryta tmou zliezla demonka nizsie a posadila sa obkrocmo na haluz a zhliadala dolu na tie dve mlade zeny.
***
Prezerala som si mladu orientalnu carodejnicu. Mala na sebe bohato zdobeny purpurovy plast a pod nim zahliadla monoho blistiacich sa sperkov, dosadla som prudsie na mozolnatu haluz a slabo sa zachvela, ked sa obtrela cez tenke platno o moju skarocku. Vycerila som ostre zuby a znova sa zamerala an carodejnicu. Ta si odlozila svoj plast a ostala len v nejakom cervenom have, ktory bol z priehladnych latok. vsetzko mala zopnute za krkom velkou sponou. Cierne vlasy zviazane zlatymi nitami. Jej ucenkyna si tiez zlozila svoj omsely sivy cestovny plast a ukazala na obdiv jednoduche saty so snurovackou. Cestovatelky sedeli pri ohni a pojedli nieco so svojich zasob, pri voni ich jedla mi zaskvrkalo v brusku. Nejedla som vyse tyzdna, ale dnes si to vynahradim plnymi prsiami carodejnice, alebo oblim zadockom jej mladej ucenkyne. Magina si lahla na rozostretu deku a privolal rukou svoju mladu spolocnicku. Pribehla k nej a sklonila sa, carodejnica jej nieco posepkala, ona prikyvla a v tom okamihu si klakla nad jej orientalnu tvar, vykasala si suknu na satach a ukazala v svetle ohna dva oble, hole pysky. Zaklonila sa a zvysok toho co sa dialo mi zakryli jej vykasane sukne. No stacilo pocuvat jej slabe stony, aby mi stvrdli bradavky a rysovali sa pod tenkou tunikou ako hroty malych sipov.
Rozhliadla som sa a sadla si ta aby som prstami mohla vlkznut pod tuniko, stacilo par letmych dotykov a uz ronila slzy slasti... Este par okamihov soms a dotykala svojej roztuzenej skarky a potom som obratila svoj pohlad dole. Carodejnica spokojne spala a svoju mladu zverenkynu drzala v objati vedla seba. jej ruky juzvierali oklo stihleho pasu a plnych prs. S potesenim som si olizla blede pery a zacala pomalicky dole splhat po kore stromu. Ticho ako dravec som zoskocila na makku hlinu a nevidala jediny zvuk. tichymi slovami som donutila, aby ohen prestal horiet a len slabo tlel. v nastalej skoro tme som presla k batohom spiacej dvojice.
Na vrchu sa nachadzalo iba par zvrskov, v tom mansom som ale narazila na nieco zaujimave. Drzala som dreveny predmet v ruke, dokonale hladky mi skoro sam od seba klzal v dlani, so slabym uskrnom som ho ukryla za siroky pas platna omotanom okolo mojho bruska a lutovala, ze obranne kuzla mi vysali skoro vsetku moc. Inak by soms a do tychto dvoch spiacich krasok uz davno pustila. V tom mi jedna sama od seba ponukla moznost. Omamene stala a vysla z ochranneho kruhu do lesa, rychlo som ju sledovala a presla barierov tiez. Vychadzala som von, takze ma bariera nezaregistrovala. Potesene som sledovala mladu krasku az kym nedosla ku krikom asi desat metrov od ohna. Cupla si a vyhrnula si sukne o kamih jej zo skarky zacal vytekat pramienok mocu a ja soms a k nej plazila odzadu. jej nahy okruhly zadocek ukazoval na obdiv jej stavnatu broskynku, ktoru som tuzila mat vo svojich ustach. Nevydrzala som to a prstom som jej zasla do strbiny, zvyskla a prudko vyskocila. Ked ma uvidela a musela ako zacinajuci mag vidiet aj moju demonicku auru, tak zo seba vypustila aj zvysny moc. "Ale, ale, ale ... toto sa robi ?" zachychotala som sa a pomali sa k nej pribrlizovala, pokusila sa zakricat, no ja som k nej skocila a zvalila ju do makkeho machu na zemi. Odmotala som si kus platna z predlaktia a napchala jej ho do ust, aby nekricala. Vyplasene sa na mna pozerala, hlavne ked som jej rukou zasla pod suknu siat tak zadusene vykrikla. Oblizla som jej tvar a patravo sla medzi vlhkymi stehnami svojou dlanou. "Vzera to, ze si pocikala, moja malicka ... budem ta musiet okupat." zasepkala som jej do ucha.
Natrhala som platno na tri dlshie kusy a uviazala som jej ruky a nohy a zapchala usta. Este jeden okamih som sa kochala jej mladym telom a potom som ju zodvihla a jazykom jej presla po tvaricke. "Neboj sa. Si pre man prilis vzacna na to, aybs om ti ublizila..." horuco som jej sepkala do ucha ".... aspon nateraz, budes poslusna a mozno ta necham ist." Zmizli sme v lese. Dosla som so svojou koristou az k jaskyni, ktorej som hovorila domov. odsunula som magicky kamen a ked som oprela o amennu stenu svoju mladu zajatkynu, tak som kamen opat prisunula. Chodba sa ponorila do tmy, ale pre moje demonske oci nebol problem sa orientovat. Presla som chodbou az k brlohu, na zemi boli kozusiny a z kamenej zeme tu salalo teplo. Vsade okolo boli porozhadzovane drobnosti, vacsinou sperky, ktore som ukradla mrtvolam ludi, co boli taky hlupy, ze vosli do Hvozdu. Ale ja som sa nezastavila a presla som dalej az k miestnosti zo studnickou. Male jazierko bolo stale teple a sama som sa v nom olazovala. Polozila som si zajatkynu pred seba na zem, tak, aby lezala na svojom plochom brusku. Potom som jej nozom rozrezala snutovacku a s ptesenim som vnimala, ako sa chvela a citila jej strach.
Rozrezala som kompletne jej saty a vyzliekla ju z nich bez toho aby som ju musela rozviazat. Sama som sa vyzliekla a zhodila zo seba ciernu tunku, vtedy nieco duto udrelo o zem a ja som sa pozrela. Uplne som zabudla na drobny suvenir z ich tabora, rychlo som ho zobraa a ukryla do svojej tuniky, este sa zide. Prevratila som juna chrbat a presla dlanou po jej holych pyskoch. nevahala som a ochutnala troska jej nektaru. Aj ked, jej broskynka bola sladucka, stale som tam citila slanu chut mocu, preto som ju opatrne zobrala a ponorila sa s nou do jazierka. Predtym som jej vsiak stiahla roubik z ust a posepkala,jej, ze krik jej nepomoze. Nekricala, len potichu plakala a obcas zastonala ked som jej kuskom platna, ktorym sa omyvam obtierala jej mlade, pruzne a stihle telo. Bola trocha opalena a v jazierku, kde bolo vody asi po kolena som klacala a mala ju polozenu a kolenach, pomali ju omyvala a potom som jej zacala umyvat aj jej strbinku. Napriek tomu, ze sa snazila, jej z pomedzi pier unikol ston. Ja som uz vedela, ze je iba moja a tak som nechala handricku plavat a zasunula jej prst do jej uzuckej, este deckej skarky.
Zastonala silnejsie a ja som jej zacala robit dobre mojimi prstami, sedela, alebo skor lezala na mojich stehnach a ja som jej zasuvala do skarocky najprv jeden a potom uz dva prsty, potom som prilozila usta s bledymi perami k jej okruhlemu nadru a pokusala ju donho. Chvilku som citila ako sa mi pokozka pod zubami prehyba a nakoniec ticho pukla a ja som jej tesakmi presla pod kozu do jej panenskeho maska. vydala ston premiesany s vykrikom a ja som nasala jej sladucku krv, omamena odpadla. Rozviazala som ju a zlozila na kozusiny vedla ...