Vyhledávání

Staň se fanouškem

Zde vkládejte povídky

Datum: 21.04.2009

Vložil: Netopyrek

Titulek: První polibek...

Když zavřu oči,vidím kolem tmu,je ticho...
Najednou uslyším tlukot srdce,které se sehraje s rytmem meho..
Slyším dech,Tvůj dech..Blížíš se ke mně..Slyším kroky...
Jsem venku...je po dešti a kapky z pouličních lamp a z listí stromů dopadají na zem..
Jsem nervózní...Slyším jak se ke mně blížíš...Jsi u mně...Cítím Tvůj dech na mé kůži...Otevřu oči a vidím Tě před sebou..Jsi tak blízko...
Paprsek světla z pouliční lampy osvětluje Tvoji tvář...Naše rty se téměř dotýkají..
Svojí dlaní pohladím Tvoji tvář,hladím ji stále..Cítím,jak mě chytáš za ruku,držíš mě pevně a přitom tak něžně...A pak...Podíváš se do mých očí..Naše pohledy splynou...Mezi námi koluje tělesné teplo...Touha...
Zavirám oči a s posledním chvějícím se nádechem se naše rty něžně dotknou,jemně se políbí...hladím Tě ve vlasech,ma ruka sjíždí po Tve tváři,krku..Rýsuje křivky Tvého těla...
Chytám Tě za druhou ruku a naše rty se ponořují se stále chvějícím se dechem do sladšího pocitu vášnivého polibku,který je tak nevinný...
Držím Tě za ruce a cítím,jak Ti tep pulzuje v žilách,v celém těle...
Polibek od Tebe chutná jako to nejsladší sousto sladkého ovoce...Je to jako bys kousla do té nejsladší zralé hrušky...Jemná chuť se rozplývá v ústech..Soustou se rozpouští na jazyku jako cukr...Takovou chuť má Tvůj polibek..A jako by to nestačilo..Přijde na řadu Tvůj jazyk v tomto rozplývajícím se pocitu...Po mem těle běhá mráz,mám husí kůži...Tvůj jazyk si hraje s mým a je to,jakoby splývaly dohromady poslední pocity před spolknutím sousta té hrušky..Když cítíš jak se Ti rozplývá na jazyku a přicházíš ve vášnivé touze na to,že cítíš na jazyku ty malý kristalky dřeně hrušky,které podtrhávaj její chuť...A když sousto spolkneš,ukousneš si dalšího,tak stejně,jako následují naše polibky...nepřetržitě... zasebou...
Nechceš se toho pocitu vzdát...
Chtěla bysis ho uchovat a až se to stane,tak ja si ten pocit určitě uchovám...

S láskou od Netopýrka pro svoji milovanou ženu..Jsi mi všim!