Vyhledávání

Staň se fanouškem

The L Show...

Datum: 16.10.2009

Vložil: The L Show

Titulek: Re: L show

Tahle akce v září neměla s L show nic společného. Snažily jsme se pouze pomoct majiteli rozjet mu lesbian párty, jen pod naší záštitou. To že nebyla hudba dle Vašeho gusta, je nám líto a uvědomujeme si, že jsme se prostě netrefily, ale žádny génius z nebe nespadl. Málokdo ví, co za pořádáním akcí stojí a kolik času je do toho potřeba investovat. Nikdy se nikdo nemůže zavděčit všem, ale i přesto se budeme snažit vyhovět většíně. Chybami se člověk učí a bez nich by jsme neměly co napravovat. The L Show je v jiném duchu, nemá tématicky s Lesbian párty nic společného a byly bychom rády, kdyby jste tyto akce od sebe oddělovaly. Nikoho nenutíme, aby se našich akcí zůčastnil znova, když se mu tam nelíbilo. S pozdravem Lucka a Petra

Datum: 16.10.2009

Vložil: Gabka

Titulek: DJ(nejhorši akce)

Jen chci všem řict..že hudba byla možná horši,ale jen proto,že tam byl problem v načitáni CD.a nasledně s Počitačem..a chyba se bohužel vbloudila..Holky se snaži jak se dá a kloubouk dolů..a je opravdu těžké se zavděči každemu..proto prosim,když se někomu netrefí do žanru nebo cokoli kolem L show..přimhuřte oči!Díky i za holky..

Datum: 16.10.2009

Vložil: Věrka

Titulek: Re: DJ(nejhorši akce)

Tak škoda že když jsem za ní šla jestli by mě mohla zahrat nakou písničku tak řekla že hraje všechny písničky na přání!!!A když jsem se ji teda zeptala proč má prazdný plac?Tak mi odpověděla že to nechape že normalně na tohle v Praze mívá plno!!!

Datum: 13.10.2009

Vložil: Věrka

Titulek: Nejhorší akce!!!

Na horší akci už jsem dloho nebyla!Hudba i Dj byla hrozná a nechapu jak mužete chtít platit vstup za tu šaškarnu s holičem!!!lidi tam přijdou za zábavou a vy tam přes hod.stříháte!Ještě si to prodložite i přes nesouhlas lidí!a obsluha za barem byla příšerná!tohle se Vám fakt nepovedlo!!!

Datum: 14.10.2009

Vložil: Leňulka

Titulek: Re: Nejhorší akce!!!

Ale, ale... rozhodně bych to neviděla tak kriticky teda! Když ses došla bavit, tak ses měla s přáteli bavit a to i po dobu kadečnické show. Nezapomeň, že se holky snáží udělat něco pro nás všechny... Je fakt, že ta hudba zklamala, ale zase příště to bude lepší... když Ti to tak moc vadilo, tak zkus něco podobného zorganizovat Ty a uvidíš jaký ohlas budeš mít, hmm?? I kdyby to bylo takové či makové, stejně mají u mě holky obdiv a moc jim fandím ;) kor, když jim to tak spolu sluší ;) Mějte se L.

Datum: 16.10.2009

Vložil: Věrka

Titulek: Re: Re: Nejhorší akce!!!

A co se snaží udělat?To že pořád zdražují vstupné?Asi doplací tu super DJ z Prahy!Z klubu Jampadampa!Bavila bych se kdyby všichni moji znamý neodešli s té super akce!A na příští určitě nepůjdu múžes si dát za mě tu večeři v ceně určitě to bude zase super schow!!!

Datum: 29.09.2009

Vložil: maličká

Titulek: všechno

Ahuj kočky,moc se podařila párty=o)..Všechno bylo ok a parádní-prostředí,soutěže a hlavně pistolkýý=oD..Ale ohledně hudby-chtělo by to změnit DJ nebo aby hrála na přání,pač takhle odešlo moc lidí a nedalo se tancovat..Ale jinak to bylo super..Těšíme se s holkama na TLS =o)
S pozdravem Ivet

Datum: 28.09.2009

Vložil: chaplin

Titulek: hudba

Tož dalo sa, ale ta hudba děs běs....Proto jsme radši změnily lokál...I když asi k naší smůle:)

Datum: 28.09.2009

Vložil: Luice

Titulek: Fajna party

Zdravíme Peťu a Lucku,
chtěly bychom pochválit moc fajn večer, my se bavily dobře, nové prostory oceňujeme, hudba se hodně zlepšila (já bych tedy ještě trvala na utlumení světla na parketu a na tom, aby DJ hrála na přání, což by poměrně vyřešilo problém s trefou do chuti účastnic) i vskutku nápadité soutěže :-))) a velice kreativní kadeřníci... Bylo to fajne, děkujeme ;)
Těšíme se na L Show

Luice
sLez Grrls

Datum: 28.09.2009

Vložil: Pája

Titulek: Dj

Plně souhlasím,hrála sama pro sebe !! Jinak super akce !! Už ať je další :-)) Myslím,že není podmínka,aby Dj musela být jen žena a lesbička .......Ale to je jen můj názor.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>